ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
Podatki 2019.jpg
Piątek, 09.02.2018
J.RucińskaLiczba wyświetleń: 857
Kolejna edycja konkursu "Superelewacja"

Podobnie jak w latach ubiegłych zapraszamy mieszkańców miasta do udziału w kolejnej edycji konkursu „Superelewacja”. Celem konkursu jest wyłonienie najładniej wyremontowanych i odnowionych elewacji budynków na terenie miasta.
Do konkursu można zgłosić elewacje budynków (co najmniej 15-letnich) wyremontowanych lub zmodernizowanych w okresie ostatnich dwóch lat, od terminu składania zgłoszenia. Właściciele najładniejszych fasad otrzymają nagrody pieniężne. Pierwsze miejsce to nagroda w wysokości 8.000 zł, za drugie miejsce przewidziano nagrodę w wysokości 4.500 zł, natomiast trzecie miejsce to 2.500 zł.
Zgłoszenie do konkursu należy dostarczyć do Urzędu Miasta Rypin (ul. Warszawska 40) do dnia 15 maja br. Zgłoszenie powinno zawierać deklarację o przystąpieniu do konkursu, zgodę właściciela budynku i jeśli to możliwe zdjęcia budynku sprzed remontu.
Wszelkich informacji dotyczących konkursu udziela pan Marek Kiedrowski z Wydziału Infrastruktury i Inwestycji Urzędu Miasta Rypin pod numerem telefonu 54 280 96 34.
Oficjalne wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas tegorocznych Dni Rypina.

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ