ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
Podatki 2019.jpg
Wtorek, 20.03.2018
Marcin KowalczykLiczba wyświetleń: 404
Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn. 'Łączy nas gol'

Prezentujemy informacje dotyczące oferty złożonej w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018 r. poz. 450 t.j.) 
 
Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn. "Łączy nas gol"
 
Klub Sportowy „Dziecięca Akademia Piłkarska Rypin”, ul. Rzeźnicza 4/22, 87-500 Rypin złożył ofertę na realizację zadania publicznego pn. „Łączy nas piłka” w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie zwanej w dalszej części ustawą (tryb uproszczony). 

Uznając celowość realizacji zadania publicznego przez ww. podmiot, na podstawie art. 19a ustawy zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Rypin www.bip.rypin.eu, na tablicy informacyjnej Urzędu Miasta Rypin oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta Rypin www.rypin.eu. 

Uwagi do oferty można zgłaszać do dnia 27 marca 2018 r. osobiście w formie pisemnej w sekretariacie Urzędu Miasta Rypin pok. 104 lub drogą elektroniczną na adres: na załączonym formularzu (skan z podpisem). 

Szczegóły na stronie BIP Urzędu Miasta Rypin [link].

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
Komentarze (0)
grafika