ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
Podatki 2019.jpg
Wtorek, 11.12.2018
Wawrzyniec TurowskiLiczba wyświetleń: 476
XII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Rypin

8 grudnia br. na Hali Rypińskiego Centrum Sportu odbył się XII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Rypin. Organizatorem turnieju był MKS „Ekonomik” z Rypina na czele z Andrzejem Pacerem. Współorganizatorem: Urząd Miasta Rypin. Sponsorami: Cukiernia Piotr Malinowski z Rypina, Centrum Szkoleń Rafał Zieliński i firma KOSBUD z Warszawy. Puchary, dyplomy i upominki wręczali: Przewodniczący Rady Miasta Rypin Sławomir Malinowski i organizator turnieju Andrzej Pacer. Do zawodów przystąpiło 80 osób, które reprezentowały: UKS OSIR Brodnica, GOK Rogóźno, Grudziądz, Plemięta, Sierpc, Działdowo, GKS Zbiczno, Nowe Miasto, Okalewo, Jastrzębie, Czernikowo, Iława, Osówka, Sudragi, Lidzbark Welski oraz MKS Ekonomik Rypin. Uczestnicy przyznali, że walka była zacięta i na wysokim poziomie. Zawodnicy zostali podzieleni na dziewięć kategorii wiekowych.

Poniżej wyniki w poszczególnych kategoriach:

W kategorii 2006 i młodsze: I miejsce zajęła Natalia Lejman z Sierpca, II miejsce Maja Lejman z Sierpca, III miejsce Nikola Wołowska.

W kategorii 2003-2005 dziewcząt: I miejsce Aleksandra Szulkowska z MKS Ekonomik Rypin, II miejsce Aleksandra Pilarska z MKS Ekonomik Rypin,a III miejsce Oliwia Kuligowska z Sudrag.

W kategorii seniorki: I Zuzanna Krześniak z Sierpca, II miejsce Milena Dyja z Sierpca, III miejsce Katarzyna Wołowska ze Zbiczna.

W kategorii 2006 i młodsi: I miejsce zajął Patryk Słabkowski z LZS Jastrzębie , II miejsce Jakub Słabkowski z LZS Jastrzębie, III miejsce Maksymilian Olszewski z UKS OSiR Brodnica.

W kategorii 2003-2005 chłopcy: I miejsce Patryk Lewandowski z Działdowa, II miejsce Filip Dyja z UKS OSiR Brodnica, III miejsce Jakub Anzel z Działdowa.

W kategorii junior: I miejsce Jakub Bielicki z Działdowa, II miejsce Kamil Karczewski z UKS OSiR Brodnica, III miejsce Krystian Rybowicz z LZS Jastrzębie.

W kategorii Senior: I miejsce zajął Michał Gutkowski z UKS Brodnica, II miejsce Robert Schuetz z UKS OSiR Brodnica, III miejsce Marek Gabski z Grudziądza.

W kategorii Oldboy: I miejsce zajął Ryszard Sobociński z Plemiąt, II miejsce Leszek Harmata z Rogóźna, III miejsce Zbyszek Ostrowski.

W kategorii MKS Ekonomik: I miejsce zajął Tomek Szulkowski, II miejsce Paweł Kamiński, III miejsce Wiśniewski Tomasz.

Po raz ósmy odznaczeni zostali najstarsi zawodnicy turnieju: Zdzisław Szulc z GOK Rogóźno (80 l.) i Katarzyna Wołowska ze Zbiczna.

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ