ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
PODATKI 2018.JPG
grafika
Piątek, 09.06.2017
Magdalena BalińskaLiczba wyświetleń: 559
IV Forum Samorządowe w Toruniu

W dniu 7 czerwca br. w ratuszu starego miasta w Toruniu odbyło się IV Forum Samorządowe Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Było to jedno z oficjalnych wydarzeń tegorocznych obchodów Święta Województwa. W uroczystym spotkaniu samorządowców wszystkich szczebli z całego regionu uczestniczyli m.in. marszałek Piotr Całbecki i przewodniczący sejmiku województwa Ryszard Bober, a także radni województwa i zaproszeni goście. Głównym punktem programu było wystąpienie marszałka województwa podsumowujące inwestowanie unijnych środków pomocowych Unii Europejskiej, obecnej i poprzedniej perspektywy, na rzecz rozwoju Kujaw i Pomorza.
Ponadto podczas IV Forum Samorządowego podziękowania za wkład włożony we wspólny sukces otrzymali reprezentanci wszystkich samorządów lokalnych województwa-burmistrzowie, w tym Burmistrz Miasta Rypin Paweł Grzybowski, a także wójtowie gmin , starostowie powiatów i osoby szczególnie zaangażowane w marszałkowski program restauracji zabytków.
Powołane z inicjatywy samorządu województwa Forum Samorządowe Województwa Kujawsko-Pomorskiego jest platformą debaty i współpracy wszystkich samorządów terytorialnych regionu, służącą do artykułowania interesów i potrzeb zarówno regionu jako całości, jak i poszczególnych powiatów i gmin.

 

 

 

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ