ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
PODATKI 2018.JPG
grafika
Środa, 06.09.2017
Marcin KowalczykLiczba wyświetleń: 690
Inwestycje w mieście

ul. Lipnowska
Od 5 lipca trwają prace polegające na przebudowie fragmentu zabytkowego ogrodzenia Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego. Jest to inwestycja prowadzona przez Urząd Miasta Rypin. Roboty budowlane obejmują renowację słupów ceglanych bramy głównej oraz wymianę ogrodzenia z siatki stalowej: rozbiórkę istniejącego ogrodzenia z cegły z odzyskiem części cegieł do ponownego wbudowania oraz demontaż przęseł stalowych do renowacji. Koszt przebudowy ogrodzenia to 106479,89 zł, termin realizacji to 3 września 2017 roku. Prace prowadzi firma INSE-TOX z Torunia. Jest to pierwszy etap planowanej na ten rok przebudowy jednego z najbardziej niebezpiecznych skrzyżowań w naszym mieście: połączenia ulic Lipnowskiej i Kościuszki oraz Rzeźniczej. Zarząd Dróg Wojewódzkich ogłosił przetarg na przebudowę nawierzchni, chodników oraz dostosowania tego miejsca do zainstalowania w przyszłości sygnalizacji świetlnej.

Budynekt RTBS
1 sierpnia spółka RTBS oddała do użytku szesnasty budynek wielorodzinny. Całkowity koszt budowy wyniósł 3.395.000 zł. Jest to trzypiętrowy budynek, w którym mieści się 28 mieszkań. Wzorem poprzednich bloków RTBS wybudowany został w systemie docelowej własności.

Oświetlenie
W ciągu ul. Bohaterów Czerwca 1956 powstało oświetlenie ledowe w ramach zadania: Przebudowa ul. Bohaterów Czerwca 1956 (oświetlenie i zieleń). Wykonawcą inwestycji była firma ELECTROJAC Zakład Usług Elektrotechnicznych Jacka Rzepki. Kwota zadania wynosi 101 475 zł. brutto.

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
Komentarze (0)
grafika