ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
Podatki 2019.jpg
grafika
Piątek, 08.02.2019
Wawrzyniec TurowskiLiczba wyświetleń: 552
Karta Dużej Rodziny

Szanowni Państwo!

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Posiadacze KDR mają możliwość tańszego korzystania z oferty podmiotów m.in. z branży spożywczej, paliwowej, bankowej czy rekreacyjnej. KDR wspiera budżety rodzin wielodzietnych oraz ułatwia dostęp do dóbr i usług. Program ruszył z końcem roku 2014r.

Obecnie w Rypinie partnerami programu są: Sklep 5.10.15., Bank Pekao Oddział I w Rypinie, LOTOS Nr stacji 332, Bank PKO BP Oddział I w Rypinie, Oddział PZU, Orange, Orlen, PANORAMA Karolina Elwartowska, Salon Fryzjerski "EWA" Ewa Wiśniewska, Salon Play, T-Mobile S.A., Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych - FILIA RYPIN.

Kartę honorują również: Rypiński Dom Kultury i Rypińskie Centrum Sportu.

Poniżej podajemy link do strony, na której istnieje możliwość sprawdzenia listy instytucji, banków i przedsiębiorców, którzy przystąpili do karty oraz jakie zniżki oferują:

https://empatia.mpips.gov.pl/web/piu/kdr

Wniosek o wydanie Karty Dużej Rodziny można złożyć w Wydziale Świadczeń Rodzinnych (pok.1 i pok. 13) w Urzędzie Miasta Rypin.

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
Komentarze (0)
grafika