ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
Podatki 2019.jpg
grafika
Wtorek, 03.07.2018
J.RucińskaLiczba wyświetleń: 470
Gaspol CUP Balonowy Puchar Polski Rypin 2018

Kolejna  fiesta balonowa za nami.

Z inicjatywy Burmistrza Miasta Rypin Pawła Grzybowskiego oraz firmy GASPOL S.A. w dniach 27 czerwca- 1 lipca w naszym mieście odbywał się Gaspol CUP Balonowy Puchar Polski Rypin 2018. Do Rypina zjechały załogi baloniarskie nie tylko z Polski, ale także z Litwy. Pierwszego dnia ulicami naszego miasta przejechała kolumna baloniarzy z palnikami. W piątek i sobotę na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji dostępne były płatne atrakcje dla dzieci. Urząd Miasta przygotował dla najmłodszych konkurs plastyczny, w którym można było wygrać karnety na dmuchane zjeżdżalnie oraz karuzele. Największą atrakcją były zdecydowanie malowanie twarzy oraz balony i gigantyczne bańki.  Maluchy chętnie korzystały z przygotowanych dla nich niespodzianek. Późnym piątkowym wieczorem odbył się nocny pokaz dla wszystkich mieszkańców.

W sobotni wieczór wręczono także nagrody za loty oraz podziękowano wszystkim sponsorom. Puchar wręczyła przedstawicielka firmy GASPOL S.A. Bezkonkurencyjny okazał się Mateusz Rękas.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy pomagali przy zawodach, sponsorom: firmie Damix, firmie Rejs oraz Urzędowi Marszałkowskiemu. Szczególne podziękowania kierujemy jednak do Pana Arka i Darka Iwańskich oraz do Pana Arka Wiśniewskiego- organizatorów lotów balonem, a także do firmy GASPOL S.A.

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
Komentarze (0)
grafika