ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
Podatki 2019.jpg
grafika
Środa, 20.02.2019
Wawrzyniec TurowskiLiczba wyświetleń: 294
Konkurs „Sposób na Sukces”

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie uruchamia XIX edycję ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces” na najlepsze działania przedsiębiorcze na obszarach wiejskich i w miastach do 20 tysięcy mieszkańców. Ideą konkursu jest promowanie interesujących przedsięwzięć gospodarczych, innowacyjnych rozwiązań, działań na rzecz ograniczenia skutków niekorzystnych zmian klimatu, włączenia społecznego, a także aktywizacji lokalnych społeczności.

Do konkursu mogą być zgłaszane przedsięwzięcia realizowane przez osoby fizyczne i prawne, które spełniają wymagania formalno-prawne, konieczne do prowadzenia danego rodzaju działalności, z którą związane jest przedsięwzięcie zgłoszone w konkursie.

W XIX edycji konkursu oceniane będą przedsięwzięcia zrealizowane od 1 lipca 2017 roku do 28 lutego 2019 roku. Zgłoszenia z terenu województwa kujawsko-pomorskiego można składać do Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie, w terminie do 15 marca 2019 r.

Szczegółowych informacji na temat organizacji konkursu udziela Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie. Informacje są dostępne również na stronie:

www.cdr.gov.pl/upowszechnianie-i-promocja/konkursy/konkurs-sposob-na-sukces

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ