ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
podatki 2020.jpg
grafika
Czwartek, 25.04.2019
K.KrajnikLiczba wyświetleń: 1504
Dzień Strażaka na Sportowo

PKN ORLEN i Fundacja ORLEN - DAR SERCA wraz z Urzędem Miasta Rypin z okazji Dnia Strażaka, w niedzielę 5 maja w Rypinie organizują sportowy piknik rodzinny na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rypinie. Serdecznie zapraszamy całe rodziny, mieszkańców Rypina i okolic do wspólnego świętowania z tymi, którzy nigdy nie odmawiają pomocy i zawsze pozostają w gotowości do służby potrzebującym.

W programie sportowego pikniku w Rypinie  przewidziano liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Można będzie między innymi spróbować swoich sił w ramach współzawodnictwa w strefie miasteczka lekkoatletycznego, zobaczyć pokazy akcji ratowniczych i choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy strażak. Gwiazdą muzyczną imprezy będzie zespół Enej.


PKN ORLEN oraz Fundacja ORLEN - DAR SERCA od 19 lat angażują się w programy dla funkcjonariuszy ochotniczych i państwowych jednostek straży pożarnej. Do 4 maja br. strażacy mogą składać wnioski w programie grantowym dla straży pożarnych poprzez stronę internetową Fundacji ORLEN - DAR SERCA: www.orlendarserca.pl W zeszłym roku nagrodzono 360 jednostek, które otrzymały łączne wsparcie w wysokości ponad 2 milionów złotych. Od stycznia tego roku funkcjonuje też specjalna karta zniżkowa PKN ORLEN dla druhów Ochotniczych Straży Pożarnych skupionych w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym. Do tej pory skorzystało z niej prawie 44 tysiące strażaków.

Serdecznie zapraszamy w godzinach 12.00-18.00 do MOSiR w Rypinie.

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ