ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
mecze.jpg
grafika
Poniedziałek, 12.06.2017
Magdalena BalińskaLiczba wyświetleń: 1014
Walczymy o "Podwórko Talentów Nivea"

Nasze miasto zgłosiło swój udział do konkursu „Podwórko Talentów NIVEA”. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i nagraniu krótkiego filmu z udziałem naszych dzieci  prezentujących swoje wyjątkowe talenty, Rypin został zakwalifikowany do głosowania. Teraz wygrana zależy tylko od naszych głosów, które możemy oddawać codziennie do 31 lipca br. 

Wystarczy:

-  wejść na stronę: https://podworko.nivea.pl/,

- wybrać lokalizację, na którą chcemy zagłosować,

- zarejestrować się na stronie,

-  potwierdzić procedurę rejestracji w e-mailu,  

Następnie trzeba zalogować się i na koniec oddać swój głos na Rypin. Każda osoba może głosować tylko raz w ciągu danego dnia na jedną wybraną przez siebie lokalizację.

W 20 wygranych miastach wybudowane zostaną niepowtarzalne „Podwórka Talentów NIVEA” - Rodzinne Miejsce Zabaw, składające się z trzech sekcji talentów, w których dzieci będą mogły dbać o kondycję fizyczną, kształtować swoje umiejętności artystyczne , a także w przystępny sposób poznawać tajniki wiedzy naukowej. „Podwórko Talentów NIVEA” to nowoczesne, zaprojektowane urządzenia, m.in. planetarium, tablice muzyczne, twister i teatrzyk.

Zachęcamy Państwa do głosowania! Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania. Aktywizujmy swoją rodzinę, znajomych,  wspólnie rywalizujmy  o  wspaniałą nagrodę dla naszych dzieci.

Zachęcamy do głosowania i udostępniania filmiku na facebooku: https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/455-rypin

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ