ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
PODATKI 2018.JPG
grafika
Czwartek, 13.04.2017
Magdalena BalińskaLiczba wyświetleń: 598
Zapraszamy na spotkanie informacyjne pt. "Fundusze Europejskie na szkolenia, staże, żłobki, własny biznes"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku
zaprasza na bezpłatne spotkanie pt.
„Fundusze Europejskie na szkolenia, staże, żłobki, własny biznes”

Spotkanie, bezpłatne, odbędzie się 24 kwietnia 2017 r. w Sali konferencyjna nr  Urzędu Miasta Rypin, ul. Warszawska 40 w godzinach od 10:00 do 13:30.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu za pomocą formularza rekrutacyjnego dostępnego na stronie www.mojregion.eu/weź udział w szkoleniach i konferencjach  lub  telefonicznie pod numerem 797 304 126.

Wraz z początkiem roku ruszyły projekty mające na celu wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia. Mogą obejmować wsparcie w wyborze dalszej drogi zawodowej, uzyskanie nowych, poszukiwanych na rynku pracy kwalifikacji, nabycie doświadczenia poprzez staże finansowane z Funduszy Europejskich. Osoby, które umiejętności już mają i widzą swoją przyszłość we własnej firmie, będą miały szansę na wsparcie w założeniu własnego biznesu. Mogą też powstać projekty wsparcia celowane, dla osób przewidzianych do zwolnienia u dotychczasowego pracodawcy albo zwolnionych z pracy w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Są też projekty dla młodych, powracających do pracy rodziców, mające na celu pomoc w zapewnieniu opieki na maluszkami.

Wsparcie to będzie oferowane w ramach projektów realizowanych przez podmioty inne niż powiatowe urzędy pracy. Dlatego ważne jest, żeby wiedzieć gdzie poszukiwać informacji, kiedy i do kogo się zgłosić.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu. Udział w finansowanych
z Funduszy Europejskich projektach może być szansą na nowy start.

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ