ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
podatki 2020.jpg
grafika
Wtorek, 13.10.2020
Magdalena BalińskaLiczba wyświetleń: 196
HIT 2020 dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Rypinie wyróżniona tytułem HIT 2020.

W dniu 1 października br. na zamku w Gniewie odbyła się gala przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów 2020. W kategorii Działania Proekologiczne Roku tytuł HIT 2020 dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Rypinie odebrał Prezes Zarządu Paweł Sobierajski.

Rypińska Spółka otrzymała nagrodę za modernizację systemu ciepłowniczego Rypina, mającego na celu efekty ekologiczne i ekonomiczne.

Zrealizowane przez MPEC Sp. z o.o. przedsięwzięcia podniosły sprawność i niezawodność techniczną Ciepłowni oraz całego sytemu ciepłowniczego, zapewniły bezpieczeństwo dostaw energii cieplnej, pozwoliły na podłączenie nowych odbiorców. Ponadto poprawiły rentowność przedsiębiorstwa poprzez możliwość sprzedaży energii elektrycznej. Efektem jest poprawa powietrza w regionie poprzez ograniczenie emisji szkodliwych związków w tym pyłów do atmosfery. Dzięki stworzeniu możliwości podłączenia nowych odbiorców modernizacja kotłowni będzie pozytywnie oddziaływać w dłuższej perspektywie na jakość powietrza, a więc całego środowiska w regionie Rypina.

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim. Jest to konkurs wyłaniający i promujący szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
Komentarze (0)
grafika