ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
PODATKI 2021.jpg
grafika
Poniedziałek, 16.11.2020
Marcin KowalczykLiczba wyświetleń: 369
Komunikat z Urzędu Skarbowego w Rypinie

KOMUNIKAT:  Umów wizytę w urzędzie skarbowym – rusza nowa usługa KAS

Od 16 listopada w Urzędzie Skarbowym w Rypinie uruchamiamy nowy model obsługi podatników. Dzięki wcześniejszej rezerwacji wizyty podatnicy będą mogli komfortowo i szybko załatwić sprawy w urzędzie skarbowym. Bez kolejek i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

„Elektroniczna usługa, która umożliwi podatnikom umówienie wizyty w urzędzie skarbowym, to ważny krok w programie Klient w centrum uwagi KAS. Dzięki usłudze zwiększymy komfort załatwiania spraw w urzędzie przy zapewnieniu wytycznych dotyczących bezpieczeństwa, co jest szczególnie ważne w obecnej sytuacji” – mówi Szef Krajowej Administracji Skarbowej, Magdalena Rzeczkowska.

Nowy model obsługi uruchomiony został pilotażowo latem tego roku w urzędach skarbowych w województwach podlaskim i wielkopolskim.

16 listopada usługa zostanie wprowadzona w kolejnych regionach, już w najbliższy wtorek podatnicy uzyskają dostęp do formularza online, za pomocą którego będą mogli umówić wizytę na terminy od 17 listopada włącznie.

Jak się umówić na wizytę

Podatnicy będą mieć do wyboru 3 możliwości:

·    przez Internet – korzystając z elektronicznego formularza dostępnego na stronie podatki.gov.pl lub urzędu skarbowego

·     telefonicznie – korzystając z numerów telefonów dostępnych na stronie www urzędu skarbowego

·     w urzędzie – podczas osobistej wizyty w punkcie „Umawianie wizyt", który znajduje się blisko wejścia

Liczymy, że możliwość umawiania wizyt przez Internet ułatwi podatnikom załatwianie ich spraw. Dzięki temu, że bezpośrednio w siedzibie urzędu obsługujemy umówionych klientów, unikniemy nadmiernych kolejek oraz poprawimy komfort i bezpieczeństwo wszystkich – zarówno podatników jak i nas samych.

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ