ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
PODATKI 2021.jpg
grafika
Poniedziałek, 01.02.2021
Magdalena BalińskaLiczba wyświetleń: 106
Zachęcamy do udziału w webinarium "Innowacje?Od czego zacząć?"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Innowacje? Od czego zacząć?”

Bezpłatne Webinarium odbędzie się w dniu 10 lutego 2021 r. w godzinach 10:00 – 11:00.

Spotkanie skierowane do firm, które są otwarte na zmiany, właściciele lub pracownicy mają  nowatorskie pomysły na rozwój, ale firmy nigdy innowacyjnych projektów nie realizowały i nie mają doświadczenia w tym zakresie. Na spotkaniu wyjaśnimy jak należy rozumieć tajemnicze pojęcie „innowacja”. Pokażemy też ciekawe, już zrealizowane projekty, które uzyskały wsparcie mimo, że nie dotyczyły technologii kosmicznych czy bardzo złożonych procesów technologicznych. Liczył się pomysł i doświadczenie!

 Przedstawimy projekt doradczy, całkowicie bezpłatny. W projekcie można uzyskać usługi doświadczonego Coacha, który zbada potencjał ekonomiczny, kadrowy firmy oraz wskaże zalecenia rozwojowe i sposób ich sfinansowania. Uzyskane wsparcie doradcze nie wiąże się z żadnymi dalszymi zobowiązaniami dla firmy.

Program dostępny jest tutaj

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego  i uzyskanie potwierdzenia.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania linku.

W przypadku trudności w wypełnieniu zgłoszenia prosimy o kontakt
telefoniczny 54 235 67 12.

 Zapowiedź!

Kolejne spotkanie już 12.02.2021 pt. „Szkolenia dla MŚP”. Omówimy projekty, w których właściciele i pracownicy firm mogą uzyskać dofinansowania na szkolenia.  Nie czekaj, zadzwoń, zapytaj, zapisz się już dziś tel. 54 235 67 12.

Serdecznie zapraszamy!

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ