ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
PODATKI 2021.jpg
Wtorek, 27.04.2021
Magdalena BalińskaLiczba wyświetleń: 181
Ankieta dotycząca "Strategii Rozwoju Elektromobilności dla Gminy Miasta Rypin"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wypełnieniu ankiety dotyczącej „Strategii Rozwoju Elektromobilności dla Gminy Miasta Rypin”.

Prace nad dokumentem mają na celu nakreślenie oraz skonkretyzowanie wstępnych koncepcji związanych z szeroko pojętym ograniczeniem emisji pochodzącej z komunikacji, przede wszystkim w kontekście elektromobilności. W ramach Strategii zostaną zdiagnozowane aktualne potrzeby mieszkańców oraz deficyty na terenie gminy wraz z określeniem kierunków rozwoju gminy w sektorze nowoczesnego transportu i komunikacji.

Elektromobilność obejmuje ogół zagadnień związanych ze stosowaniem i użytkowaniem pojazdów z napędem elektrycznym. Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszego kwestionariusza, w celu jak najlepszego poznania Państwa preferencji i sugestii dotyczących transportu na terenie gminy. Informacje pozyskane w  ramach przedmiotowego badania zostaną wykorzystane przy pracy nad dokumentem diagnozującym problemy i potrzeby Mieszkańców Gminy Miasta Rypin.

Opracowanie Strategii wynika z regulacji, wprowadzonych Ustawą z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych.

Z góry dziękujemy Państwu za poświęcony czas oraz zaangażowanie.

 

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeIpgZ87VSu5GmJK33OVrEacjFBk5xTZ2bhlP_MPNIdtAsQqA/viewform?usp=sf_link

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
Komentarze (0)
grafika